Działalność w zakresie opakowań jednorazowych rozpoczęliśmy w 1988, była to produkcja tacek tekturowych i kartonów do pizzy. Jednak intensywnie rozwijający się wolny rynek i przemiany w Polsce wymusiły na nas poszerzenie działalności w branży opakowań. W 1992 r. zlikwidowaliśmy produkcję, a zajęliśmy się dystrybucją naczyń jednorazowych.

Już od 1993 r. zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy Polarcup, jednego z największych światowych koncernów, którego obecna nazwa brzmi "Huhtamaki". Jest on liderem w zakresie produkcji opakowań jednorazowych dla gastronomii. Również w tym samym czasie związaliśmy się z firmą Inline Poland, producentem pojemników typu OPS, PS, PP dla cukierni, garmażerki i producentów lodów. Dzięki tej współpracy nasza pozycja w regionie kujawsko-pomorskim przez te lata została ugruntowana.

Asortyment, jaki posiadamy w swojej ofercie, pozwala sprostać potrzebom każdego klienta. Dbamy o to, aby wszystkie produkty mające bezpośredni kontakt z żywnością, posiadały niezbędne atesty. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do jakości sprzedawanych towarów. Posiadamy własny transport, dzięki któremu

możemy szybko dostarczyć zamówiony telefonicznie lub drogą mailową towar.

Największą satysfakcję daje nam zadowolenie i lojalność naszych klientów, którzy współpracują z nami wiele lat.

 

Łączę pozdrowienia

Longin Tułodziecki

Właściciel